اطلاعیه نحوه ارسال فرایند آموزشی جشنواره شهید مطهری

۱۴ آذر ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۷ کد : ۹۲۰۰ خبر
تعداد بازدید:۴۵۲

به اطلاع کلیه اعضای محترم هیات علمی و کارشناسان محترم آموزشی و دانشجویان علاقه مند می رساند جهت ارسال فرایند آموزشی نکات ذیل رعایت شود:

-          به منظور رعایت عدالت و صحت اطلاعات ارایه شده به داوران، در سیزدهمین جشنواره لازم است صاحبان فرایند دانشگاهی علاوه بر مستنداتی که در سنوات قبل تهیه و ارسال می‌گردند، یک فایل پاورپوینت صداگذاری شده به مدت 3 دقیقه حداکثر با حجم حداکثر 8 مگابایت برای معرفی فرایند خود تهیه نمایند تا در محل مستندات در سامانه به صورت لینک  قرار داده شود. قابل ذکر است این فایل برای معرفی فرایند در هیأت داوران مورد استفاده قرار میگیرد و لذا دقت کافی در تهیه این فایل میتواند به ارایه موثر فرایند و نکات برجسته آن برای داوران در کلیه مراحل داوری کمک نماید.

-          با توجه به اعمال محدودیت حداکثر 4000 کلمه برای متن اصلی گزارش فرایند در سامانه، خواهشمند است در تهیه متن اصلی گزارش فرایند، این مورد را رعایت فرمایند. بدیهی است ثبت گزارشهای بیش از چهار هزار کلمه در سامانه امکان پذیر نمیباشد و مسؤولیت ناشی از ارسال ناقص گزارش بر عهده صاحب فرایند میباشد. البته این محدودیت شامل حال ضمائم و مستندات همراه نمیباشد. 

-          هر فرایند ارسالی باید حاوی مجموعه همراه (به صورت فایل) باشد که کلیه اطلاعات ضروری برای داوری را فراهم و ارزیابی آن را تسهیل نماید.

-          نظر به اهمیت تکمیل جدول شماره 6 این فرم و ضرورت امضای آن، توسط کلیه صاحبان و همکاران فرایند، خواهشمند است از فایل جداگانه جدول 6 (پیوست) و امضای صاحبان/همکاران استفاده نموده و پس از تکمیل آن، فایل تکمیل شده را اسکن و به صورت فایل PDF در بخش «مستندات» بارگذاری نمایید.


( ۱ )