نشست هماهنگی معاون توسعه دانشگاه با شهردار اردبیل

۰۷ آذر ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۳ کد : ۹۱۱۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۴۱
نشست هماهنگی معاون توسعه دانشگاه با شهردار اردبیل

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل؛

صبح امروز معاون توسعه ومنابع دانشگاه دکترداورنیا به همراه برخی از مدیران با حضور در دفتر شهرداری اردبیل در خصوص مسائل و مشکلات فی مابین دیدار و گفتگو کردند .

دکتر داورنیابا اشاره به همکاریها و تعاملات فیمابین شهرداری ودانشگاه گفت؛ در این جلسه در خصوص نحوه استفاده از ظرفیت‌های قانونی برنامه و بودجه سالانه و رفع برخی موانع در اجرای تفاهم‌نامه فی مابین دانشگاه با شهرداری بحث و تبادل نظرشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه ضمن تشکر وقدردانی از همکاریها و حمایت های مجموعه شهرداری اردبیل افزود؛ تعامل وهمکاری های مناسب شهرداری در اجرای پروژه‌های دانشگاه‌ها و راه اندازی و تکمیل پروژه تروما و اجرای تفاهم نامه فیمابین در جهت حل مشکلات قریب به چند دهه گذشته همچنین صدور پروانه های ساختمانی مورد درخواست دانشگاه بسیار سازنده وراهگشا بوده است.

وی با بیان برخی موانع اجرایی در پروژه های بهداشتی ودرمانی، خواستار همکاری تنگاتنگ شهرداری درجهت حل این موضوعات شد.

دکتر لطف اللهیان شهردار اردبیل نیز در این دیدار ضمن تقدیر از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اردبیل به عنوان دستگاه اجرایی پیش‌رو در حل مسائل و مشکلات ناشی از گسترش خدمات شهری با صدور دستورات لازم قول مساعد جهت رفع موانع و مشکلات مرتبط با حوزه سلامت استان را دادند


( ۱ )