فراخوان اعزام پزشک عمومی جهت دوره آبدرمانی در دانشگاه استانبول

۱۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۵ کد : ۶۱۶۳ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۶۲
فراخوان  اعزام پزشک عمومی جهت دوره آبدرمانی در دانشگاه استانبول

قابل توجه پزشکان عمومی بومی استان اردبیل
به استحضار می‌رساند، استانداری اردبیل در نظر دارد با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و در راستای تفاهم نامه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با دانشگاه دولتی استانبول ترکیه، تعداد ۱۲ نفر از پزشکان عمومی بومی استان اردبیل (شامل ۶ پزشک زن و ۶ پزشک مرد) را جهت گذراندن دوره ۶ ماهه "آب درمانی" با هزینه استانداری اردبیل به دانشگاه استانبول ترکیه اعزام نماید (موضوع ماده ۳ – ۲ تفاهم نامه)، تا این افراد پس از اتمام دوره در مراکز آب درمانی استان (که توسط استانداری محترم اردبیل تعیین خواهد شد) در قالب قرارداد با بخش خصوصی مشغول کار شوند.

شرایط ثبت نام:
۱- دارا بودن مدرک دکترای پزشکی عمومی
۲- دارا بودن پایان طرح
۳- عدم استخدام در دستگاه‌های دولتی و نداشتن تعهد
۴- بومی استان اردبیل باشد (معیار، محل زندگی در ۵ سال اخیر خواهد بود)
۵- تسلط به زبان انگلیسی (ارائه مدرک معتبر و یا بررسی میزان تسلط در مصاحبه حضوری)
۶- عدم سوء پیشینه انتظامی

توجه: بررسی صلاحیت‌های عمومی پذیرفته شده توسط استانداری انجام خواهد شد و در صورت انتخاب فرد برای اعزام، از پذیرفته شده تعهد محضری و ضمانت لازم برای ارائه خدمت به مدت حداقل ۵ سال در محلهای تعیین شده توسط استانداری اردبیل اخذ خواهد شد.

مدارک مورد نیاز:
۱- فرم ثبت نام تکمیل شده
۲- کپی کارت ملی
۳- کپی پروانه دائم طبابت
۴- کپی پایان طرح

نحوه ثبت نام:
علاقه مندان می‌توانند در صورت داشتن شرایط ثبت نام؛ فرم پیوست را تکمیل و از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۷.۱۲.۱۹ لغایت پایان وقت اداری (۱۴:۳۰) روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷.۱۲.۲۸ از طریق پست به آدرس زیر ارسال و یا به صورت حضوری به دبیرخانه مرکزی تحویل و رسید دریافت نمایند.
توجه: مدارکی که از طریق پست ارسال می‌گردند، به شرط تحویل تا ساعت ۱۴: ۳۰ روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷.۱۲.۲۸ به دبیرخانه ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل قابل بازگشایی خواهند بود.
آدرس: اردبیل، میدان دانشگاه، ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، دبیر خانه مرکزی جهت تحویل به معاونت درمان دانشگاه
کد پستی: ۵۶۱۸۹۸۵۹۹۱
توجه: به مدارکی که بعد از تاریخ ۱۳۹۷.۱۲.۲۸ ارسال شده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

فرآیند انتخاب:
مدارک متقاضیان در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت عدم مغایرت با شرایط تعیین شده، افراد جهت مصاحبه حضوری دعوت خواهند شد.
دعوت برای مصاحبه حضوری از طریق پیامک از سامانه دانشگاه و ارسال دعوتنامه به آدرس ثبت نام شده انجام خواهد شد و ملاک عمل شماره تماس همراه و آدرس محل سکونت اعلام شده در فرم ثبت نام خواهد بود.

شماره تماس واحد گردشگری سلامت دانشگاه: ۰۴۵۳۱۵۵۲۳۶۴ - ۰۹۳۶۸۵۹۶۴۶۸

 

 

 


( ۱ )