پیام تبریک ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مناسبت سالروز تشکیل گزینش به فرمان تاریخی امام خمینی (ره)

۱۵ دی ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۳ کد : ۵۵۴۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۲۷۸
پیام تبریک ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مناسبت سالروز تشکیل گزینش به فرمان تاریخی امام خمینی (ره)

به گزارش روابط عمومی خبرنگار وبدا:

دکتر اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل نظام گزینش را به خادمین این عرصه تبریک گفت.

درمتن پیام چنین آمده است:

 

بسم االله الرحمن الرحیم

گزینش از جمله برکات و یادگار ارزنده وبه یادماندنی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) ناشی از مبانی فکری انقلاب واصول فقهی اسلام ناب محمدی است که همواره در تارک و صحیفه دینی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می درخشد. و بر اساس فرمان مبارک معظم اله در مورخ ۱۳۶۱/۱۰/۱۵ بنیان گذاشته شد.

بدیهی است انتخاب بهترین و شایسته ترین افراد در سازمان ها بویژه در حوزه سلامت که حساسیت خاصی دارد در راستای نیل به اهداف تعالی سازمانی از اهمیت ویژه ایی برخوردار می باشد که تحقق این هدف در گرو گزینش وانتخاب اصلح افراد دارای امتیازاتی می باشد که باید بطور دقیق توسط متولیان گزینش انتخاب شوند تا بتوانند در آینده سازمان را دررسیدن به اهداف خود یاری کنند و سهم ویژه ایی در موفقیت سازمان داشته باشند. در این راستا نقش راهبردی گزینش در جذب نیروی انسانی شایسته هویدا میشود و قطع یقین متولیان گزینش به عنوان بازوی توانای سیستم مدیریتی به شمار می روند لذا ضمن رعایت حدود و موازین شرعی اخلاقی و انسانی و همچنین حفظ اسرار و حیثیت افراد و پرهیز از علایق شخصی و سلایق جناحی در گزینش افراد، رعایت عدل و انصاف در بحث گزینش افراد باید مورد توجه قرارگیرد تا نه حقی از مردم ضایع شود و نه در عملکرد نظام گزینش اخلال ایجاد شود.

اینجانب سالروز فرارسیدن تشکیل گزینش را به عموم همکاران دانشگاه بویژه به کارکنان ساعی، خدوم و زحمتکش هسته گزینش تبریک و تهنیت عرض نموده و ازدرگاه احدیت توفیق روز افزون توام باشادکامی وسلامتی برایشان مسالت دارم.

 

دکتراخوان اکبری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل


( ۱ )