پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مناسبت ماه مهرو آغاز سال تحصیلی جدید

۰۱ مهر ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۸ کد : ۴۶۰۰ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۰۴
دکتر اخوان اکبری رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در پیامی شروع سال تحصیلی جدید را تبریک گفت. طلوع خورشید علم آموزی در صبحدم آغازین روز ماه مهر نشانگر دورانی از تلاش و کوشش در راه تعلیم و تربیت دانش آموزان و دانشجویان عزیز است و تقارن آن با هفته دفاع مقدس که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی است را میشود به عنوان ماه همبستگی در دفاع از کیان اسلامی و اندوختن دانش و معنویت دانست.
پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مناسبت ماه مهرو آغاز سال تحصیلی جدید

به گزارش روابط عمومی و خبرنگار وبدا:

دکتر اخوان اکبری رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در پیامی شروع سال تحصیلی جدید را تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

طَلَبُ العِلمِ فَریضَهٌ عَلی کُلِّ مُسلِمٍ و مُسلِمَهٍ

طلوع خورشید علم آموزی در صبحدم آغازین روز ماه مهر نشانگر دورانی از تلاش و کوشش در راه تعلیم و تربیت دانش آموزان و دانشجویان عزیز است و تقارن آن با هفته دفاع مقدس که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی است را میشود به عنوان ماه همبستگی در دفاع از کیان اسلامی و اندوختن دانش و معنویت دانست.

دانشجویان به خوبی واقف هستند، در این برهه از زمان که تمامی استکبار بر علیه تمامیت ایران اسلامی قد علم کرده اند و هر گونه پیشرفت و آبادی ایران را مغایر با خواست و نیت خود میدانند باید برای استقلال این کشور و پایداری انقلاب اسلامی با توسعه علم و دانش خود درتمامی علوم روز دنیا، کشور عزیزمان را از هر لحاظ به استقلال، شکوفایی و خودکفایی نزدیکتر کرده، رفاه و ارامش و اسایش را برای مردم غیرتمند این سرزمین به ارمغان بیاورند.

لذا اینجانب آغار سال تحصیلی جدید وفرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت، هنگامه تجلّی زیبای مهر و ایثار اساتید و معلّمان را به صاحبان خِرَد و اندیشه و ره پویان طریق علم و معنویت، همچنین به دانشجویان جدیدالورود و فرزندان همکاران تبریک و تهنیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، تواًم با موفقیت، بهروزی و سعادت را برای همه دانش پژوهان و دانشجویان عزیز خواهانم.

 

دکتر اخوان اکبری

رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل


( ۵ )