تکریم و معارفه معاونین دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

۲۱ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۶:۰۷ کد : ۳۴۳۲ اخبار اصلی اخبار دانشگاه اخبار
تعداد بازدید:۶۰۸
امروز با حضور مدیران و جمعی از پرسنل دانشگاه علوم پزشکی اردبیل مراسم  تکریم و معارفه معاونت جدید درمان ،معاون اجتماعی، معاون تحقیقات و فناوری و معاونت آموزشی دانشگاه درسالن اجتماعات ستاد مرکزی برگزار شد.  
تکریم و معارفه معاونین دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

به گزارش روابط عمومی و خبرنگار وب دا:

امروز با حضور مدیران و جمعی از پرسنل دانشگاه علوم پزشکی اردبیل مراسم تکریم و معارفه معاونت جدید درمان، معاون اجتماعی، معاون تحقیقات و فناوری و معاونت آموزشی دانشگاه درسالن اجتماعات ستاد مرکزی برگزار شد.

درابتدای مراسم حجت الاسلام و المسلمین واحدی زاده مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، با اشاره به فرازهایی از دستورات دین مبین اسلام در خصوص قبول مسئولیت گفت: مسئولیت در دین مبین اسلام به عنوان بار سنگین امانتی تلقی می شود که بر دوش افراد گذاشته میشود تا در جهت رفع مشکلات مردم وکسب رضای الهیگام بردارند.

دکتراخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ضمن تقدیر و تشکر از دکتر افشین فتحی معاون درمان سابق به لحاظ خدمات شایان توجه درحوزه درمان ضمن معرفی دکتر محمد رضا رضایی بنا به عنوان سرپرست جدید معاونت درمان گفت: در طول تصدی دکتر فتحی در حوزه درمان تحولات گسترده ای در این حوزه در استان اردبیل اتفاق افتاده است که جای تقدیر وتشکر دارد.

دکتر اخوان اکبری در ادامه با معرفی دکتر شهاب بهلولی به عنوان معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه افزود: به رغم تلاش های گسترده معاونت پژوهشی و تحقیقات دانشگاه در راستای تولید علم، برای رسیدن به اهداف بلند، کارهای زیادی باید در جهت ارتقاء سطح علمی وکاربردی همچنین رفع مشکلات شهری توسط حوزه تحقیقات و پژوهش انجام شود و در این راستا دکتر شهاب بهلولی به عنوان یک فرد علمی و تحقیقاتی با قبول مسئولیت معاونت تحقیقات و فناوری انشاالله منشاء خیر و برکت برای دانشگاه و استان اردبیل خواهند بود.

وی درادامه ضمن معرفی دکتر سید فرهاد رئیسی به عنوان معاون اجتماعی دانشگاه گفت: در تشکیلات وزارت بهداشت، معاونت اجتماعی به عنوان بازوی حمایتی جدیدی در جهت کمک به حوزه سلامت در نظر گرفته شده است که با هدف اصلی اجتماعی کردن سلامت و استفاده از ظرفیت های بخش های مردمی و سازمانهای مردم نهاد ایجاد شده است.

همچنین در این مراسم دکتر مسعود انتظاری که سرپرستی معاونت آموزشی وتحقیقات دانشگاه را عهده دار بود به عنوان معاونت آموزشی دانشگاه معرفی گردید.

دکتر افشین فتحی معاون سابق درمان دانشگاه در این مراسم ضمن تشکر از عوامل و پرسنل معاونت درمان در ارتقای سطح سلامت مردم گفت: پیرو دستور مقام معظم رهبری در اجرای طرح تحول سلامت و ساماندهی وضعیت درمانی کشور و برنامه ریزی های خوب دولت تدبیر و امید و وزارت بهداشت، اقدامات چشمگیر وارزنده ای در چند سال اخیر در امر درمان استان اتفاق افتاده است که همگی مدیون تلاش های پرسنل خدوم و زحمتکش معاونت درمان و مدیران دانشگاهی است.

دکتر افشین فتحی افزایش تخت های بیمارستانی واخذ مجوز چندین بیمارستان، جذب نیروهای تخصصی و افزایش کلینیک های درمانی را از عملکرد قابل قبول ومطلوب معاونت درمان دانست. گفتنی است درادامه معاونین جدید دیدگاهها وبرنامه های خود تبیین کردند ودرپایان به پاس قدردانی از زحمات دکترفتحی لوح تقدیرازطرف ریاست دانشگاه اهداء، وابلاغ نامه های معاونین جدید تسلیم شد.


۳ رای