اخبار

پیام تبریک دکتر اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مناسبت روز مهندس

پیام تبریک دکتر اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مناسبت روز مهندس جدید

روز مهندس مصادف با زاد روز دانشمند برجسته اسلامی، خواجه نصیرالدین طوسی را به جامعه مهندسین استان به ویژه مهندسین عرصه سلامت که با تلاشها وخدمات ارزشمند خود در آبادانی و ساخت پروژه های مهم بهداشتی و درمانی و احداث بیمارستانها منشاء اثربودند، تبریک وتهنیت عرض میکنم.

ادامه مطلب
کسب گواهینامه جایزه ملی مدیریت مالی ایران توسط دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

کسب گواهینامه جایزه ملی مدیریت مالی ایران توسط دانشگاه علوم پزشکی اردبیل جدید گالری

دکتر بهزاد داورنیا معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: با تلاشها و زحمات ارزشمند مجموعه همکاران و مدیریت امور مالی، دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با کسب رتبه مطلوبیت در صورت حسابهای مالی که در چهار سال متوالی اتفاق افتاده است، برای "اولین" بار موفق به اخذ گواهینامه معتبر "جایزه ملی مدیریت مالی ایران" در هشتمین دوره برگزاری مراسم شد.

ادامه مطلب
برگزاری نشست کمیته دانشگاهی ترویج زایمان طبیعی استان

برگزاری نشست کمیته دانشگاهی ترویج زایمان طبیعی استان جدید

نشست کمیته دانشگاهی ترویج زایمان طبیعی استان با حضور مدیر درمان، اداره مامایی دانشگاه، روسا و متخصصین زنان و زایمان بیمارستانهای استان با موضوع بررسی آخرین آمار زایمان های صورت گرفته در بیمارستانهای استان و چگونگی مداخلات لازم برای کاهش سزارین در محل ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل / سلامت مردان موجب ارتقای سلامت نیروی کار و توسعه کشور می شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل / سلامت مردان موجب ارتقای سلامت نیروی کار و توسعه کشور می شود

درکشور ما، از سال ۱۳۸۵ اولین پنجشنبه ی اسفند ماه هرسال بعنوان روز ملی سلامت مردان تعیین گردیده است. هر ساله در این روز با هدف حساس سازی جامعه، آموزش و فرهنگ سازی درحد امکان، مداخلات تشخیص و درمانی صورت میگیرد و با توجه به اهمیت سلامت مردان و برای ایجاد فرصت کافی جهت انجام فعالیت ها، یک عنوان ویک شعار خاص در هریک از روزهای این هفته، درنظر گرفته می شود.

ادامه مطلب