اخبار

بمناسبت هفته دیالیز، امام جمعه اردبیل به همراه ریاست دانشگاه علوم پزشکی از بیماران بستری در مرکز دیالیز بیمارستان بوعلی عیادت کردند.

بمناسبت هفته دیالیز، امام جمعه اردبیل به همراه ریاست دانشگاه علوم پزشکی از بیماران بستری در مرکز دیالیز بیمارستان بوعلی عیادت کردند. جدید

در این بازدید دکتر اخوان اکبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از نحوه درمان بیماران دیالیزی گزارشی ارائه کرد و گفت: بخش دیالیز بیمارستان بوعلی بعنوان بزرگترین بخش دیالیز استان با ۲ج۵ تخت دیالیز در درمان بیماران کلیوی شهرستان اردبیل و حومه فعال است که از این تعداد، ۱۶۵ مرد و ۱۳۰ زن در این بخش دیالیز می شوند.

ادامه مطلب
برگزاری جلسه آموزشی روشهای بهبود شاخص های بیمارستانی

برگزاری جلسه آموزشی روشهای بهبود شاخص های بیمارستانی جدید

جلسه آموزشی روشهای بهبود شاخص های بیمارستانی با حضور معاون در مان و سایر مدیران، مترون ها، سوپروایزرهای بالینی و آموزشی بیمارستانهای تابعه دانشگاه درمورخه ۹۶/۹/۱ درستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزارگردید.

ادامه مطلب
پیام تبریک ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مناسبت روز جهانی پاتولوژی

پیام تبریک ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به مناسبت روز جهانی پاتولوژی جدید

نام گذاری هجدهم نوامبر مصادف با ۲۷ آبان ماه فرصت مغتنمی است تا به رسم قدرشناسی از خدمات ارزشمند پاتولوژیست ها و خادمین این حوزه که در موضوع سلامتی انسان ها نقش ارزنده ای را ایفا می نمایند قدردانی به عمل آید

ادامه مطلب
دیدار رییس دانشگاه گرجستان و هیات همراه  با رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

دیدار رییس دانشگاه گرجستان و هیات همراه با رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

کنستانتین توپوریا رییس دانشگاه خصوصی گرجستان، به همراه جانی متساریاشویلی رییس دپارتمان اطلاعات کامپیوتر و پروفسور الکساندر چالخادزه رییس دانشکده علوم انسانی در اردبیل با دکتر قدرت اخوان اکبری رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل دیدار وگفتگو کرد.

ادامه مطلب