اخبار

مراسم روز جهانی غذا و تغذیه با تجلیل از مدیران کارخانجات غذایی نمونه استان برگزار شد جدید گالری

مراسم روز جهانی غذا امروز با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، معاون سیاسی امنیتی استاندار و جمعی از صاحبان و مدیران کارخانجات نمونه مواد غذایی امروز در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو اردبیل برگزار شد.

ادامه مطلب

در مراسم نکوداشت بازنشستگی، از دکتر علی پسندی و دکترصادقی فرد تجلیل شد. جدید گالری

در مراسمی که به پاس قدردانی ازخدمات ارزشمند پزشکان متخصص ارتوپدی آقایان دکتروحید صادقی فرد و دکترعلی پسندی که باحضور ریاست دانشگاه دکتراخوان اکبری در بیمارستان فاطمی اردبیل برگزارشد از تلاشهای شبانه روزی این دومتخصص توسط ریاست دانشگاه قدردانی شد.

ادامه مطلب

حضور ریاست دانشگاه علوم پزشکی دکتر اخوان اکبری درمنزل مرحوم حقی ودیدار ودلجویی از خانواده داغدیده این سفرکرده گالری

دکتراخوان اکبری رییس دانشگاه علوم پزشکی ضمن دیدار ودلجویی از خانواده این مرحوم گفت:ما نیز خود را شریک غم از دست رفتن همکارانی تلاشگر ودلسوز میدانیم که یکی ازآنها آقای حقی بودکه درحین خدمت رسانی وماموریت در سانحه تصادف آمبولانس ندای حق را لبیک گفتند

ادامه مطلب

سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان اردبیل: اسقرار یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در منطقه شمالی استان گالری

به گزارش روابط عمومی خبرنگار وب دا: فرهاد غیبتی از استقرار یک دستگاه اتوبوس آمبولانس فوریت‌های پزشکی اردبیل برای شهرستانهای پارس آباد ،بیله سوار و گرمی خبر داد وافزود: به دلیل افزایش حوادث ترافیکی دارای مصدومین زیاد در محورهای مواصلاتی شهرستانهای یاد شده و در جهت خدمت رسانی و امدادرسانی بموقع فوریت های پزشکی،بادستورریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ،یک دستگاه اتوبوس آمبولانس برای نواحی شمالی استان اردبیل اختصاص یافت که از اول آبان ماه با استقرار در پایگاه اورژانس سربند در پارس آباد در صورت بروز تصادفات جاده ای آماده انجام ماموریتهای محوله در آن شهرستان وهمچنین شهرهای بیله سوار وگرمی خواهد بود. سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان اردبیل بیان داشت: استان اردبیل پیش از این دارای دو دستگاه اتوبوس آمبولانس فعال بوده که هردو در مرکز استان مستقر بودند که به لحاظ ضرورت امداد رسانی به موقع ، یک دستگاه آن در پایگاه سربند پارس آباد مستقر گردید تا پارس آباد و شهرستانهای همجوار را تحت پوشش خود قرار دهد. وی اظهار داشت :پوشش وامدادرسانی به جاده های مواصلاتی شهرستانهای مشگین شهر،نیر،نمین،کوثر،خلخال و سرعین نیز توسط اتوبوس آمبولانس مستقر در شهرستان اردبیل انجام میگردد.

ادامه مطلب

رییس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در نشست ستاد اقامه نماز دانشگاه / شرایطی فراهم شود که در دستگاه‌ها و ادارات با آموزش و ترویج فرهنگ اقامه نماز کارمندان با اشتیاق درونی در نماز جماعت حضور یابند. گالری

نشست هماهنگی ستاد اقامه نماز با حضور دکتر اخوان اکبری ریاست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، دبیرستاد اقامه نمازاستان و اعضای شورای نماز دانشگاه با محوریت سیاستگذاری و برنامه ریزی گسترش فرهنگ اقامه نماز جماعت در واحدهای مختلف دانشگاه در دفتر ریاست دانشگاه برگزار گردید.

ادامه مطلب

نشست جلسه کمیته استانی بیماریهای قابل انتقال بین انسان و حیوان برگزار شد

جلسه کمیته بیماریهای قابل انتقال بین انسان و حیوان با حضور معاون بهداشتی دانشگاه و نمایندگان دستگاههای اجرائی استان و سایر اعضای استانی کمیته در سالن جلسه معاونت بهداشتی دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب