فراخوان چهارم طرح های گرنت پژوهشگران فرهیخته

۰۳ مهر ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۸ کد خبر : ۱۹۸۳ اخبار
تعداد بازدید:۶۳۹
مهلت دریافت طرح‌های گرنت پژوهشگر فرهیخته از اول مهرماه لغایت ۳۰ مهرماه ۱۳۹۶ می باشد. لازم به ذکر است مهلت دریافت طرح ها تمدید نخواهد شد.
فراخوان چهارم طرح های گرنت پژوهشگران فرهیخته

بدین‌وسیله فراخوان چهارم طرح‌های گرنت پژوهشگران فرهیخته (مهر‌ماه ۱۳۹۶) مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (NIMAD) را به استحضار می‌رساند. در این راستا، سامانه مدیریت پژوهش مؤسسه ( http://rms.nimad.ac.ir ) از روز اول لغایت ۳۰ مهر‌‌ماه ۱۳۹۶ آماده ثبت طرح‌های پژوهشگران واجد شرایط است. لازم به تذکر است این مهلت تمدید نخواهد شد. اطلاعات بیشتر در بخش گرنت‌‌های تحقیقاتی / گرنت پژوهشگران فرهیخته در وب سایت مؤسسه به نشانی http://nimad.ac.ir قابل دسترس است.

خواهشمند است افراد واجد شرایط به سامانه http://isid.research.ac.ir مراجعه نموده و با انتخاب نام دانشگاه، اعضای هیأت علمی آن دانشگاه که براساس بانک اطلاعاتی Scopus دارای H-Index برابر با ۱۵ و بالاتر هستند را فهرست نمایید.

لازم به ذکر است طبق شرایط جدید این گرنت، هر متقاضی در آن واحد می‌تواند حداکثر دو گرنت پژوهشگر فرهیخته در حال اجرا در مؤسسه نیماد داشته باشد. لذا چنانچه افراد واجد شرایط یک گرنت در حال اجرا داشته باشند می‌توانند طرح پژوهشی جدیدی را برای دریافت گرنت دوم ارایه نمایند.


۱ رای