تبریک سال تحصیلی جدید

پیام ریاست دانشکده به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید

۲۰ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۰:۲۰ کد : ۱۸۹۶ اخبار تبریک
تعداد بازدید:۱۳۳۶

 

 

بسمه تعالی

حضرت علی‏ (ع): هیچ گنجی سودمند تر از علم نیست

بدینوسیله آغاز سال تحصیلی جدید را حضور، استادان و کارکنان ساعی دانشکده و دانشجویان گرامی بویژه به دانشجویانی که به تازگی در جمع خانواده دانشگاهی پذیرفته شده اند تبریک عرض می نمایم. امیدوارم سال تحصیلی جدید سالی توام با رشد و بالندگی در تمام عرصه های علمی و فرهنگی باشد.

امروزه، توسعه پایدار ضامن امنیت، رفاه و آرامش هر کشوری است و راه تحقق چنین خواسته ای از مسیر توسعه و تولید علمی آن کشور می گذرد و مولد آن به تلاش و همت دانشگاهیان و دانش آموختگانش بستگی دارد.

فرصت را مغتنم می دانم و از اعضای خانواده بزرگ این دانشکده به ویژه استادان گرامی تقاضا دارم با تلاش و کوششی مضاعف در جهت تعالی آینده جوانان کشور حرکت کنند. دانشجویان را همانند فرزندان خود، انسانهایی با اخلاق، خدا دوست، متعهد و متخصص تربیت نموده و این عزیزان را به عنوان متخصصان حوزه سلامت تحویل جامعه اسلامی ایران دهند.

از دانشجویان عزیز می خواهم، این تحول عظیم در مسیر زندگی خود را غنیمت شمرده و ضمن کسب علم و تخصص مفید همواره به ارزشهای اخلاقی و دینی پایبند باشند. از خداوند دانا و رحیم برای یکایک شما عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم و امیدوارم که سال تحصیلی جدید را با توکل بر خداوند منان و مدد از امیرمومنان با قدرت، پشتکار و اتحاد آغاز کرده و گام های مؤثر، مصمم و استواری در جهت نیل به اهداف متعالی نظام اسلامی برداشته و موجبات شکوفایی و بالندگی علمی و فرهنگی کشور را بیش از پیش فراهم آوریم.

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی


( ۳ )

نظر شما :