۳۰ فروردین ماه روز آزمایشگاه گرامی باد

پیام تبریک روز آزمایشگاه

۳۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۰:۵۳ کد خبر : ۱۳۱۳ اخبار مهم
تعداد بازدید:۳۳۶

به نام حیات بخش جاودانه

با ایمان به مسئولیت الهی آدمیان در برابر یکدیگر و با آگاهی از وظیفه خطیر دیدبانان تیزبین حیات و سلامت، از جمله سفیدپوشان پرشکیب علوم آزمایشگاهی، مقام و منزلت این رشته را گرامی داشته و در این روز به کادر محترم پزشکان علوم آزمایشگاهی و پاتولوژی، کلیه کارکنان محترم و زحمتکش بخش آزمایشگاه مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) خلخال، پرسنل محترم آزمایشگاه دانشکده علوم پزشکی خلخال و بخش خصوصی صمیمانه تبریکات خود را ابراز می داریم.

سمپلرهای وجودتان بارانی، گلوکز زندگیتون همیشه HIGH سانتریفیوژ روزگارتان چرخان، پیشامدهای بدتان NEGATIVE ، کراس مچ دوستی هاتون همیشه سازگار ، PT دشمن هایتان لخته، الایزای دلاتون رنگی روپوش روحتون همیشه سفید. روز آزمایشگاه مبارک.

بهار شفا یافتن مسرت پزشک از درمان; شکر بیمار از طراوت جسم در گرو رسالت تشخیص توست. این رسالت بزرگ پایدار باد. روز علوم آزمایشگاهی مبارک

آن هنگام که مثبت و منفی تو دنیایی را زیرو رو می کند ان هنگام که حق لمس سلول ها فقط از ان توست و تویی که نظاره گر عظمت خدا درون میکروسکوپ هستی ای ارزشمند روزت مبارک.

هر روز که خدمتت مایع نجات انسانی می شود ان روز روز توست. آزمایشگاهی هر روز، روزت باد.

دستهایی که به دیگران کمک می کنند از انهایی که دعا می کنند مقدس تر هستند. روز آزمایشگاه مبارک.

نگاهت به جلوه ای خدا چون میکروسکوپ، سرعت پیشرفتت چون سانتریفیوژ، محاسبه عملت چون سل کانتر، گرمای وجودت چون بن ماری باشد. روز علوم ازمایشگاهی مبارک.

یه سلام به رنگ باکتری های گرم مثبت، یک تبریک به قرمزی RBC ، امیدوارم که میکروتیوب زندگیتون به اندازه تنیا ساژیناتال سرشار از CD4 باشد آن هنگام که مثبت و منفی تو دنیایی را زیرو رو می کند ان هنگام که حق لمس سلول ها فقط از ان توست و تویی که نظاره گر عظمت خدا درون میکروسکوپ هستی ای ارزشمند روزت مبارک. هر روز که خدمتت مایع نجات انسانی می شود ان روز روز توست. آزمایشگاهیان عزیز روزتان مبارک.

از طرف ریاست، مدیریت و کلیه کارکنان شاغل در مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) خلخال


۳ رای

نظر شما :