فراخوان مقاله

۲۳ تیر ۱۳۹۵ | ۱۴:۱۶ کد خبر : ۱۴۹ اخبار تصویری
تعداد بازدید:۱۱۱۱
دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و ستاد توسعه علوم و فناوری سلولهای بنیادی معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری با همکاری دانشکده دندانپزشکی بابل و مرکز تحقیقات جرای های فک و صورت دانشکده دندانپزشکی تهران در نظر دارند "دومین سمپوزیوم علمی سلولهای بنیادی دندانپزشکی بازساختی در بیمارهای دهان، فک وصورت" را برگزار نماید.
فراخوان مقاله

فراخوان مقاله

دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و ستاد توسعه علوم و فناوری سلولهای بنیادی معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری با همکاری دانشکده دندانپزشکی بابل و مرکز تحقیقات جرای های فک و صورت دانشکده دندانپزشکی تهران در نظر دارند " دومین سمپوزیوم علمی سلولهای بنیادی دندانپزشکی بازساختی در بیمارهای دهان، فک وصورت" را با محورهای:

  • مهندسی بافتی در دندانپزشکی بازساختی
  • مباحث پایه در سلولهای بنیادی در دندانپزشکی و پزشکی بازساختی
  • اخلاق و استانداردها در دندانپزشکی بازساختی
  • افق های نوین در درمانهای دندانپزشکی با استفاده از فناوری نوین

در تاریخ های ۱۴ و ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ در شهر توریستی سرعین اردبیل برگزار نماید.

بدینوسیله از کلیه علاقمندان و پژوهشگران محترم حوزه های دندانپزشکی، پزشکی، داروسازی، Ph.D. و کارشناسی ارشد در مقاطع عمومی و تخصصی دعوت بعمل می آید تا با ارسال مقالات خود در زمینه های مختلف محورهای کنگره و موضوعات مرتبط با سلولهای بنیادی و مطالعات سلولی و مولکولی مارا در برگزاری هرچه بهتر سمپوزیوم یاری رسانند.

ضمناً جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت نام و ارسال مقالات به سایت کنگره به آدرس http://congress.arums.ac.ir مراجعه فرمایند.

مهلت ارسال مقالات: ۹۵/۴/۳۱

مهلت ثبت نام: ۹۵/۵/۱۴ (روز آغاز سمپوزیوم)

آدرس دبیرخانه: دانشکده دندانپزشکی اردبیل

تلفکس: ۳۳۵۱۰۰۶۱- ۰۴۵

ارتباط با ما: ardent.stemcell@arums.ac.ir